Routery

Dostarczamy najlepszych rozwiązań.

Specjalistyczne routery WiFi dla biznesu

Routery, firewalle, profesjonalne urządzenia dostępowe WiFi

Ad Spot

Jeden z pierwszych HotSpotów na rynku z reklamami insertowymi. To co nas odróżnia od innych to właśnie nowatorskie wykorzystanie tak oczywistej usługi jaką jest Internet do umieszczenia reklam. Wyobraź sobie, transmisja Internetu przerywana Twoimi reklamami!

Hot Box

Przedstawiamy Państwu urządzenie, dostosowujące parametry dostarczanego przez Was bezpłatnie Internetu do wymogów UKE, zgodnie ze stanowiskiem Prezesa UKE z dnia 9 sierpnia 2012 r.

Secure Box

Wyjątkowe urządzenie, które między innymi, zabezpiecza Was przed nieuprawnionym dostępem do wewnętrznej sieci firmy za pomocą Internetu przeznaczonego dla gości.

Firewall Box

To oczywiście urządzenie, które zabezpiecza Was przed nieuprawnionym dostępem do sieci firmy z zewnątrz, w naszej wersji daje także możliwości nieograniczonego kształtowania polityki wykorzystania Internetu przez pracowników firmy.

Jak orzekł niemiecki federalny sąd kryminalny, użytkownicy sieci bezprzewodowych mają obowiązek skutecznie zabezpieczyć swoją sieć. Jeżeli osobie postronnej uda się do niej włamać i za jej pomocą pobrać nielegalne pliki, odpowiada za to również administrator. Przewidziana kara za nieskuteczne zabezpieczenie sieci to 100 euro. W polsce na razie nie było takiego orzeczenia, jednak po przestępstwie dokonanym z naszej sieci narażamy się na odcięcie od Internetu na skutek dostania się  na tzw. blacklisty.

Dlaczego my

Od ponad 20 lat zajmujemy się usługami informatycznymi. Oferujemy dostęp do Internetu dla firm i budynków mieszkalnych. na terenie Warszawy. Jesteśmy Publicznym Operatorem Telekomunikacyjnym zarejestrowanym w UKE pod nr 1958. Całe zdobte przez nas doświadczenie staramy się wykorzystywać w opracowywaniu naszych produktów.co
Posiadamy niezawodne, światłowodowe łącza do PLIX - największego węzła internetowego w Polsce. Dzięki czemu podejmujemy się zdalnie monitorować i w razie potrzeby administrować naszymi urządzeniami.
Nasze rozwiązania oparte są o sprzęt charakteryzujący się najlepszym na rynku stosunkiem jakości do ceny. Możliwości konfiguracji są praktycznie nieograniczone.