Infrastruktura sieciowa w firmie

Ze szczególnym uwzględnieniem sieci LAN
i zasobów internetowych firmy


Dostęp do Internetu

Zadbamy o to co najważniejsze czyli kontakt ze światem. Znamy się na tym od podszewki ponieważ jesteśmy licencjonowanym operatorem i możemy dużo zdziałać z Twoim dostępem do zasobów sieci globalnej.

Pracownicy

Pomożemy w doborze odpowiedniego urządzenia dla potrzeb pracownika w określonym budżecie, zainstalowaniu i skonfigurowania oprogramowania, a także zabezpieczeniu urządzenia. Dla Twoich pracowników zapewnimy zdalne wsparcie w przypadku problemów, a w razie konieczności wizytę technika w firmie klienta.

Stacje robocze

Głównym narzędziem pracy osób w Twoim zespole jest komputer, którego niezawodność oraz zabezpieczenie przed utratą danych jest priorytetowa. Zapewnimy profesjonalny serwis stacji roboczych i urządzeń peryferyjnych oraz ochronę danych poprzez system kopii zapasowych. Dla Twoich pracowników zapewnimy wsparcie w przypadku problemów.

Sieć komputerowa

kluczowy aspekt każdej firmy. Niezależnie od ilości urządzeń sieć przewodowa i bezprzewodowa musi być niezawodna, szybka i co najważniejsze bezpieczna. Zadbamy o to i dostosujemy ją do Twoich potrzeb. Praca zdalna, poprzez dostęp VPN zmieniła pojęcie sieci lokalnej firmy poprzez możliwość zdalnego dostępu do jej zasobów. Monitorowanie sieci jest niezbędne.

Pamięci NAS (zasoby sieciowe)

Jest to najwygodniejszy sposób pracy zespołowej, gdzie znajdują się duże ilości danych firmy. Utrata tych danych jest ogromnym problemem. Kluczową kwestią jest zadbanie o sprzęt oraz zabezpieczenie przed utratą w skutek złośliwego oprogramowania.
Praca z Maszynami Wirtualnymi stała się codziennością i daje ogromne możliwości. Zarządzanie, tworzenie, konwertowanie, przenoszenie.

Serwery

Zarządzanie maszynami świadczącymi usługi, zazwyczaj krytyczne dla działania firmy należy przekazać specjalistom. Największym zaniedbaniem jest pozostawienie ich bez odpowiedniego nadzoru. Praca takich urządzeń powinna być monitorowana. Zapewnione odpowiednie zasilanie dodatkowe. Przygotowane procedury awaryjne, a kopie bezpieczeństwa dodatkowo zabezpieczone. O to właśnie zadbamy!

Usługi

Administrowanie oraz zapewnienie bezpieczeństwa dla usług takimi jak Active Directory, www, FTP, … wymaga wiedzy i umiejętności zbieranych latami, dlatego nasz zespół zapewni ich działanie na najwyższym poziomie. Mamy również doświadczenie we wdrażaniu specjalistycznych narzędzi.

Wirtualizacja

Praca z Maszynami Wirtualnymi stała się codziennością i daje ogromne możliwości. Zarządzanie, tworzenie, konwertowanie, przenoszenie.

Serdecznie zapraszam do sprawdzenia jakości naszych usług. Tak jak potrzeby Klientów są różne tak i my stosujemy różne formy rozliczeń: od zwykłych godzinowych bez zobowiązań, poprzez umowy określające gotowość (czas reakcji), zryczałtowaną liczbę godzin w miesiącu oraz stawkę za godziny dodatkowe, aż do umów Total Care (zryczałtowanych bez żadnych dopłat).

Dariusz Oskroba, DAG S.C.