Net.Support

Outsourcing IT.

Wsparcie Techniczne

Ze szczególnym uwzględnieniem sieci LAN
i zasobów internetowych firmy


NASI KLIENCI

Usługi

DAG s.c. świadczy usługi telekomunikacyjne oraz informatyczne. Mamy opracowane procedury działań na wypadek różnych sytuacji awaryjnych. Podstawowe procedury związane z obsługą informatyczną firm to m.in. systemy kopii zapasowych (tzw. backup-ów), bezpieczeństwa danych, konfiguracja sieci, serwerów, terminali czy kompletnych rozwiązań informatycznych.

Doświadczenie

Istniejemy już 28 lat! Dzięki doświadczeniu w obsłudze firm o różnych profilach działalności nasi pracownicy mają bogate doświadczenie zawodowe, są bardziej świadomi różnych zagrożeń i mogą zaproponować najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania w branży.

Outsourcing IT

oferowany przez nas, pozwala naszym Klientom na koncentrację na najważniejszych procesach biznesowych firmy. Cała odpowiedzialność za poprawne funkcjonowanie infrastruktury informatycznej zostaje przeniesiona na doświadczony zespół specjalistów IT firmy DAG s.c.

Redukcja kosztów

zatrudnienia. Bez ZUS-u, urlopów, zwolnień. Stały koszt obsługi informatycznej pozwala na lepsze zaplanowanie budżetu firmy. Utrzymanie zespołu specjalistów IT oraz zespołu technicznego jest dla firm dużym obciążeniem finansowym. Korzystając z usług DAG s.c. mają Państwo stały, gwarantowany dostęp do specjalistów IT, w tym dostęp do zdalnej pomocy.

Serdecznie zapraszam do sprawdzenia jakości naszych usług. Bezpłatny okres testowy trwa do 2 tygodni. Atutem testów jest możliwość poznania się nawzajem. Dla nas jest to możliwość zweryfikowania potrzeb Klienta, a co za tym idzie ustalenia ceny za nasze usługi z pełną wiedzą, czego się od nas oczekuje. Tak jak potrzeby Klientów są różne tak i my stosujemy różne formy rozliczeń: od zwykłych godzinowych bez zobowiązań, poprzez umowy określające gotowość (czas reakcji), zryczałtowaną liczbę godzin w miesiącu oraz stawkę za godziny dodatkowe, aż do umów Total Care (zryczałtowanych bez żadnych dopłat). Dla Państwa orientacji: cena za godzinę od 90 zł netto, najprostsza umowa od 400 zł netto.

Dariusz Oskroba, DAG S.C.

Co proponujemy

- pomoc dla pracowników, klasyczny help desk (programy biurowe, poczta)
- zaawansowane korzystanie z Internetu (modyfikacja stron)
- pomoc w prowadzeniu mediów społecznościowych, planowanie kampanii: facebook, instagram, twitter
- utrzymanie zasobów: sieć komputerowa (fizyczna - kontakty kable itd.) LAN i dostęp do internetu (routery, access pointy, switche)
- zabezpieczanie sieci - firewalle
- usługi sieciowe, zarządzanie domeną i zasadami grup np. domena Windows 2012 R2, OS X Server, Linux

DAG s.c. jest również operatorem telekomunikacyjnym i posiada własne zasoby, takie jak serwerownia podpięta do PLIX łączem światłowodowym o przepływności do 10GB/s w obie strony, własne serwery, magazyny danych. Możliwe są usługi dodatkowe:
- Chmura danych dla naszych klientów (np. backup do naszej serwerowni)
- Usługi VPS
- Usługi hostingowe
- Usługi kolokacji
- Zaprojektowanie zmian lub zabezpieczeń sieci od podstaw
- Zarządzanie informacją (problemy klasy CRM, ERP)
- Doradztwo w zakresie RODO
Wszystkim klientom z dowolnymi umowami oferujemy bez dopłat monitoring:
- stanu poszczególnych serwerów
- stanu kluczowych usług (zewnętrznych i wewnętrznych)
- łącza internetowego