Wyślij nam wiadomość - skontaktujemy się z Tobą.


* Pola wymagane.

Napisz swoją opinię na temat produktu!

Dziękujemy za Twoją opinię!

SecureBox

Profesjonalny firewall dla twojego biura.

Jesteś zabezpieczony czy jednak nie?

O ile dość dobrze rozumiemy zagrożenia w realnym życiu, instalujemy alarmy w domach czy samochodach o tyle często nie zdajemy sobie sprawy, że "podłączając" firmę do Internetu powinniśmy postąpić podobnie. Nie robimy zbyt wiele by chronić nasze dane i możliwość ciągłego funkcjonownaia w sieci. A przecież nie jest to bajka o żelaznym wilku. Wystarczy wspomnieć 'aferę taśmową' (lub podsłuchową) z restauracji. Skoro ktoś wkładał tyle wysiłku w podsłuchanie rozmów to równie skutecznie wykradnie dane. DAG Internet zajmuje się ochroną Waszych sieci. Prezentujemy router SecureBox, wykonujący pracę Waszych "internetowych ochroniarzy".


Wyróżnione funkcje:

Czy sądzisz, że Internet, który udostępniasz w firmie może być powodem kłopotów? Czy dobrze znasz wszystkie osoby Was odwiedzające?Może się zdarzyć, że którąś z nich wykorzysta go do wysłania spamu, pobrania nielegalnych terści lub co gorsza, wykorzystując go wlamie się do wewnętrznej sieci Twojej firmy ...
Nasze rozwiązanie jest proste. Jeśli musisz udostępnić Internet gościowi, zrób to, ale tylko na tak długo jak zdecydujesz. Nie zostawiaj hasła do WiFi na dłużej niż to konieczne. Nawet jeśli zabezpieczyłeś dostęp dla gości, nie warto sprawdzać czy to zabezpieczenie da się złamać. Dzięki systemowi Voucher SecureBox udostępnia internet na określoną ilość czasu, możesz też określić parametry tego dostępu. Vouchery są o różnych nominałach - ich wartość odpowiada ilości czasu przez który są ważne. Poźniej nie jest możliwe korzystanie z internetu.

Moduł Firewall SecureBox jest to oczywiście urządzenie, które zabezpiecza Was przed nieuprawnionym dostępem do sieci firmy z zewnątrz, odpowiednik drzwi antywłamaniowych z zamkiem szyfrowym przez które mogą przejść tylko upoważnione osoby.
Być może nie słyszeliście Państwo do tej pory o przypadkach wydobycia wrażliwych danych przez osoby nieupoważnione. Dlatego też uczulamy - taka sytuacja może się zdażyć ! Jako operator telekomunikacyjny na codzien spotykamy się z próbami nieuprawnionego dostępu do naszych zasobów i wiemy, że zagrożenie jest jak najbardziej realne. Ponieważ mamy doświadczenie w ochronie naszej sieci, proponujemy Państwu swoje usługi. Nasz system Firewall SecureBox skutecznie zabiezpieczy Państwa dane, a w naszej wersji daje także możliwości nieograniczonego kształtowania polityki wykorzystania zasobów Internetu przez pracowników firmy.

"Jak orzekł niemiecki federalny sąd kryminalny, użytkownicy sieci bezprzewodowych mają obowiązek skutecznie zabezpieczyć swoją sieć. Jeżeli osobie postronnej uda się do niej włamać i za jej pomocą pobrać nielegalne pliki, odpowiada za to również administrator. Przewidziana kara za nieskuteczne zabezpieczenie sieci to 100 euro." [CHIP.PL]
W Polsce na razie nie było takiego orzeczenia, jednak po przestępstwie dokonanym z naszej sieci narażamy się na odcięcie od Internetu na skutek dostania się na tzw. blacklisty.

Szanowni Państo, nie chcemy Was straszyć, być może taka sytuacja nigdy się nie wydarzy. Prawdopodobieństwo nie jest olbrzymie. Jednak czy instalujemy alarm w domu jednorodzinnym? Raczej tak, chociaż na codzień nikt się nie włamuje. Zabezpieczamy się jedynie na taką  ewentualność. Koszt nie jest wielki a my lepiej się z tym czujemy.


 • Opinie
 • Cechy
 • Dokładna specyfikacja
 • Wymagania
 1. Anonymous 21 Maja 2015
  Bardzo fajny sprzęt, ogrom możliwości. Polecam jak ktoś wymaga więcej od swojego sprzętu.
 2. Adam K. 19 Maja 2015
  Polecam!
 • Bezprzewodowy router Wi-Fi
  SecureBox standardowo wyposażony jest w moduł Wi-Fi 802.11b/g/n pracujący w paśmie 2,4 Ghz. Zintegrowana karta radiowa o mocy 1000mW i wbudowana antena o zysku 2.5 dBi wystarczą na pokrycie sygnałem bezprzewodowym całego mieszkania.

 • 5 portów 10/100 Fast Ethernet
  5 megabajtowych portów LAN przeznaczonych do wymagających, wrażliwych na opóźnienia usług takich jak gry online czy strumienie video w jakości HD. Uwaga! Istnieje możliwość zakupienia routera w wersji z portami Gigabit Ethernet

 • Wydajne podzespoły
  Procesor Atheros AR9344 o taktowaniu 600MHz oraz 128MB pamięci RAM DDR2 zaprojektowane specjalnie do zadań stricte sieciowych. Moc obliczeniowa routera zadowoli nawet najbardziej wymagających urzytkowników.

 • Port USB
  Zastosowanie portu USB w wersji 2.0 pozwala na łatwe udostępnianie zasobów w sieci lokalnej, lub przez serwer FTP w internecie.

 • Usługi sieciowe
  Poza dodatkową funkcjonalnością kształtowania ruchu, SecureBox obsługuje wszystkie standardowe usługi sieciowe takie jak: serwer DHCP, klient PPP, NAT, szyfrowanie Wi-Fi WPA/WPA2.

Dane Techniczne:
Model RB951Ui-2HnD
CPU Atheros AR9344 600MHz
Pamięć RAM 128 MB DDR2
Ethernet 5xRJ45 10/100 Fast Ethernet
Zasilanie POE: 8-30V DC lub Jack: 8-30V DC
Wymiary 113x138x29mm
Usługi DHCP, NAT, PPPoE, PPTP, DNS, WPA/WPA2
Wi-Fi 802.11b/g/n 300Mbit, 2x2 MIMO, antena zintegrowana 2.5 dBi

Uwaga!

 • W przypadku korzystania z usług dostawcy internetowego opierającego swoją sieć o technologie ADSL (np. Orange, Netia), niezbędne jest posiadanie modemu/bramy xDSL