Wyślij nam wiadomość - skontaktujemy się z Tobą.


*Pola wymagane

Wsparcie użytkownika

Kompletne rozwiązania dla Twoich pomysłów.

Zaufaj naszemu doświadczeniu! Kupując router od DAG kupujesz również naszą wieloletnią wiedze w zakresie urządzeń sieciowych.

Oferowane przez nas wparcie występuje w 3 wariantach, widocznych poniżej. Od Ciebie zależy na który się zdecydujesz.
Klikając na jedną z zielonych ikon, pojawi się formularz zgłoszeniowy. Prosimy o pozostawienie adresu mail bądź numeru telefonu,
a skontaktuje się z Tobą nasz technik. Możesz też do nas zadzwonić: 22 100 7777 (9-17)
Pomoc którą oferujemy w zakresie obsługi naszych urządzeń jest integralną częścią zakupionego przez Państwa sprzętu.

Wsparcie I

Jeśli kiedykolwiek będziesz miał problem z routerem zakupionym w DAG, nie wahaj się zadzwonić. Jesteśmy tu po to aby Ci pomóc.

Wsparcie II

Jeśli nie masz ochoty na długie konsultacje telefoniczne z naszym specjalistą, wystarczy że wyrazisz zgode - nasz technik zaloguje się zdalnie na twój router i samodzielnie skonfiguruje urządzenie pod twoje wymagania.

Wsparcie III

Jeśli masz pomysł który chciałbyś wdrożyć na swoim urządzeniu, jednak nie wiesz jak to zrobić, napisz do nas. Przygotujemy skrypt konfiguracyjny zgodnie z twoimi zaleceniami, jedyne co musisz zrobić to wgrać go na router!

Routery DAG to nie tylko profesjonalny sprzęt sieciowy. To również wieloletnie, praktyczne doświadczenie w zakresie ich obsługi. W ciągu 20 lat istnienia firmy zaufało nam już ponad 1000 klientów prywatnych i firmowych! W przeciwieństwie do urządzeń popularnych na rynku, nasz sprzęt cechuje duża elastyczność. Dzięki systemowi RouterOS jestesmy w stanie spełnić każde wymagania. Nie wiesz jak wyłączyć dostęp do sieci w nocy ? Dla nas to dwa kliknięca myszą. Masz internet mobilny i chcesz ograniczyć ściąganie danych ? Nic prostszego!

Dariusz Oskroba, właściciel DAG S.C.